Ben Ölmeden Önce
5.9
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.9 /10 (7)
6.4 IMDB Puanı 907 Görüntülenme

Ben Ölmeden Önce

Geçirdiği bir trafik kazası sonrasında sürekli aynı günü yaşamak zorunda kalan ve bu süreçte hayatındaki pek çok gizemle yüzleşen Samantha ’nın hikayesi..
Her şeyi değiştirmek için bir günün olsaydı? Samantha Kingston her şeye sahipti; mükemmel arkadaşlar, mükemmel bir erkek arkadaş ve mükemmel gözüken bir gelecek ancak her şey bir anda değişiverdi. Bir gecenin ardından Sam olmayan bir geleceğe uyanır. Artık aynı günü sürekli yaşamaya başlamıştır. Bu tekrar içerisinde hayatının mükemmelliğini sorgulamaya başlar. Raydan çıkmış hayatının gizemini çözmeye başlamasıyla birlikte etrafındaki insanların sırlarını açığa çıkarmaya başlar. Sam bu süreç içerisinde bir günün ne kadar değerli olduğunun farkına varır. Etkilenen sadece onun hayatı değildir, etrafındaki insanların hayatı da en az onunki kadar etkilenmektedir.
2010 yılında Lauren Oliver tarafından yazılan daha çok gençler için yazılan ama yetişkinlerin de ilgisiz kalamayacağı Before I Fall / Ben Ölmeden Önce ’de aynı gün içinde mahsur kalan Sam ’in kaldırması gereken bir sır perdesinin içine sıkışmasına tanıklık oluyoruz.Film Bugün Aslında Dündü 1993 ve 2014 yapımı Edge of Tomorrow gibi aynı günü tekrar tekrar yaşatıp neden orada sıkışıp kaldığını kahramanının kafasına vura vura anlatmayı seçiyor.
Not: 1 Ödül ve 2 Adaylık.Müzik: Adam Taylor

Not: Dublaj olmayan bazı kısımlara Türkçe Altyazı da eklenmiştir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Before I Fall

  Senaryo:

  Maria Maggenti (screenplay by), Lauren Oliver (based on the novel by)

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?